Sherr Ne Club Per Kim Kardashian,Nje Vajze E Sulmon Papritur Dhe Shikoni Cfare I Bejne…(VIDEO)


Kim Kardashian ka qene e pranishme sebashku me motren e saj Kourtney ne nje nga clubet me te njohura ne Los Angelos.Papritur nje vajze e panjohur i afrohet dhe fillon ta ofendoje.gjate ofendimeve ajo e sulmon Kimin duke i hedhur dicka ne fytyre.NDIQNI VIDEON:http://youtu.be/OBnQVmqPKsc