Kujt i thote Fjolla Morina “A don me ma thy a don me ta thy “(VIDEO)

Ky eshte videoklipi me i fundit i Fjolles i cili po ben buje ne te gjithe webin kjo fale edhe publicizimit te bere nga fjolla ne emisioni e Arian Canit “ZONE E LIRE” .E verteta e shprehjes “A don me ma thy a don me ta thy ” e ka shpjeguar vete ajo duke thene se eshte thjesht nje shprehje dhe asgje me teper !
Per me tepert ndiqni videon:http://youtu.be/cH7FgPhQkzI