Shkendije Mujai : Virgjerine e humba ne moshen 20 vjecare me .....
Nje nje interviste te bere brenda ne Vip Shpija, vete bukuroshja ka folur shume per rrjedhen e jetes se saj dhe si ka bere per vete shume adhurues.
 Shkendije Mujaj ka thene se ndoshta mund te duket nje vajze e perdale por nuk eshte nje e tille.E pyetur per fotot provokative qe poston ne rrjetet sociale, pa hezitim ajo pergjigje: “Pse po bej dicka qe nuk eshte normale? Populli Shqipetar ato foto kerkon dhe un ja plotesoj kerkesen atyre.”
Ne fund te intervistet eshte ngacmuar me nje pyetje qe shume prej jush do ishin kurioz, gazetari pyet Shkendije se kur e ka humbur virgjerine.
Ajo qesh, thote: “Nuk kishe ndonje pyetje tjeter,” me pas tregon “ndoshta nuk do me besoni se ndoshta keni krujuar opinion tjeter rreth meje por virgjerine e kam humbur ne moshen 20 vjecare.”
E pyetur se kush ishte fatlumi ajo nuk ka dashur qe te pergjigjet rreth kesaj!