Perdhunohet adoleshentja nga 7 djme ne plazh (VIDEO)


Nje adoleshente 17 vjecare eshte perdhunuar ne plazh nga nje grup djemsh .
Kane qene pushuesit qe kan degjuar britmat e adoleshentes dhe kane lajmeruar menjhere policine , e cila mberriti ne vendngjarje ne kohe rekord! Per me teper ndiqni pamjet:http://youtu.be/i9G0XFVBVuI