Arrestohet Larissa Riquelme, po kryente marrëdhënie intime në publik (VIDEO)
“Tifozja më e njohur në botë” Larissa Riquelme e cila pushtoi faqet e para të revistave dhe gazetave në të tërë botën gjatë Botërorit të futbollit në Afrikën e Jugut, për shkak të “bustit” të saj të bëshëm, është arrestuar nga policia pasi po kryente marrëdhënie intime në publik! Per me teper ndiqni videon:http://youtu.be/R8V_jUo1CYY

SHIKONI VIDEON !